Festmények és grafikák

Tételek száma: 362

Hajnal Mihály (1935): A színek varázsa (cím nélkül). Olaj, karton, jelzés nélkül. 20,5x18,5 cm
10121.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Hargitai Zsigmond (1942-2004): Erdőbelső. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben. 45x62 cm
10122.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Hegyi György (1922-2001): I. Hansson. Szitanyomat, papír, jelzett, 35×51 cm
10123.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Hermann Zoltán (1954-): Tópart. Akvarell, tus, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 16×22 cm
10124.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artists proof, 36x21 cm.
10125.

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, 36x21 cm.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik HC/1 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói mappában.
10126.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Hornyák László (1954-): Oszlopfő, 1984. Fametszet, papír, jelzett, 23×23 cm
10127.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Horváth Kinga (1971-): Kilátás Budáról a Szabadság-hídra. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalán. 8,5×12,5 cm
10128.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hranitzky Ilona (1889-?): Motoros. Olaj, vászon, jelzett, 50x68 cm / Oil on canvas, signed.
10129.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Hranitzky Ilona (1889-?): Téli műtermi csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. 62x52,5 cm
10130.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Igmándy-Schranz Emil (1906-1987), össz. 6 db mű: Női aktok, portrék (tanulmányok). Ceruza vagy filctoll, papír, kb. 30x42 cm
10131.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Illés Árpád (1908-1980): Tövisek. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 1/25. Plexiüvegezett keretben. 12x10,5 cm
10132.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft