Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 250
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2409783
10402
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Borossy Jenő jelzéssel: Romos ház, 1945. Tus, papír, törésnyommal. 13x11 cm 2387618
10403
396
E Bosch jelzéssel: Ein reuiger Sünder (kutya portréjs). Rézkarc, papír, jelzett a karc alatt nyomtatva, paszpartuban. 14,5x9,5 cm 2391213
10404
396
3200
Börcsök S jelzéssel: Olaj, vászon, falemezre kasírozva. Javított, sérült keretben. 24x37 cm 2374343
10405
396
Börzsönyi jelzéssel: Táj virágokkal. Olaj, papír. 19,5x27 cm 2406380
10406
396
Marcelle Cahn jelzéssel: Kompozíció. Filctoll, papír, 14,5×28 cm 2411886
10407
396
F. Csáky jelzéssel: Hattyú páros. Olaj, karton, sérült. 18x26 cm 2393725
10408
396
Ifj. Czene Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 71×51 cm 2406423
10409
396
Czigány jelzéssel: Girbe-gurba utca. Olaj, karton. Üvegezett, sérült keretben. 61×47 cm 2356761
10410
396
4600
Czóbel jelzéssel: Portré. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben. 40x40 cm 2409394
10411
396
Dave '94 jelzéssel: Vadregényes táj. Olaj, vászon. 40x30 cm 2411982
10412
396
Deák 1905 jelzéssel: Mesterember portréja. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Sarkaiban kissé sérült. 52x28 cm 2411985
10413
396
Deák 1905 jelzéssel: Asszony portréja. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, kissé sérült. 52x27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft