Óherendi, Herendi kávés kiöntő. Kézzel festett, jelzett (benyomott Her... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Oherendi-Herendi-kaves-kionto-Kezzel-festett-jelzett-benyomott-Herendi-jelzessel-kis-hi~II2401026
2401026
11108
395
30000
Leírás: Óherendi, Herendi kávés kiöntő. Kézzel festett, jelzett (benyomott Herendi jelzéssel), kis hiány a rózsán, kopások. m. 22 cm
: karap_norbert