Herendi zöld virág mintás porcelán mokkás csésze és alj, kézzel festet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-zold-virag-mintas-porcelan-mokkas-csesze-es-alj-kezzel-festett-jelzett-apro-kopC3~II2402716
2402716
11139
395
Leírás: Herendi zöld virág mintás porcelán mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 5,5 cm, csésze alj d: 11 cm
: nagy_andras