6 db Chodziez lengyel porcelán fagylaltos kehely. Matricás, jelzett, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/6-db-Chodziez-lengyel-porcelan-fagylaltos-kehely-Matricas-jelzett-kopasokkal-d13-5-cm-m-11~II2395936
2395936
11267
395
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: 6 db Chodziez lengyel porcelán fagylaltos kehely. Matricás, jelzett, kopásokkal d:13,5 cm m : 11,5 cm
: nagy_andras