Olasz, historizáló kerámia korsó. Olazország XX. sz. eleje. Kézzel fe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Olasz-historizalo-keramia-korso-Olazorszag-XX-sz-eleje-Kezzel-festett-jelzett-lepattan~II2401158
2401158
11092
395
Art-ceramics
Leírás: Olasz, historizáló kerámia korsó. Olazország XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal. ML jelzéssel. m: 18 cm
: karap_norbert