Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2380660
30927
395
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "1794-es Szabadság dollár replika" peremén jelzett Ag emlékérem, COPY jelzéssel, tanúsítvánnyal (19,99g/0.999/40mm) T:PP ujjlenyomat 2380640
30928
395
Numizmatika
DN "II. Ulászló ezüst guldinerének replikája" ezüstözött Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2380621
30929
395
Numizmatika
DN "Nagy Lajos aranyforintjának replikája" aranyozott Cu emlékérem, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2380643
30930
395
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás 1458-1490" ezüstözött Cu emlékérem, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2380666
30931
395
Numizmatika
DN "Velencei arany zecchinó replika" aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem, COPY jelzéssel, tanúsítvánnyal (10,20g/0.999/40mm) T:PP 2380638
30932
395
Numizmatika
DN "Szent István 'Lancea Regis' ezüstdénárjának replikája" ezüstözött Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2380635
30933
395
Numizmatika
DN "Hunyadi Mátyás ezüst garasának replikája" ezüstözött Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2397700
30934
395
Numizmatika
DN "Magyar Századok / X. század, Szent István" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, a sorozat eredeti tárolómappájával (35mm) T:PP 2397715
30935
395
Numizmatika
~2002. "Emlékérem az euróövezet országainak közös valutájáról" 5xklf aranyozott, ezüstözött Cu-Ni emlékérem tanúsítványokkal, eredeti fa tárolódobozban (35mm) T:PP 2382891
30936
395
Numizmatika
DN "Nagy uralkodócsaládok - Vasa-ház, III. Zsigmond 10 dukát" aranyozott Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal T:PP 2382894
30937
395
Numizmatika
DN "Nagy uralkodócsaládok - Braganca-ház, I. Lajos 10000 Reis" aranyozott Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal T:PP 2382900
30938
395
Numizmatika
DN "Nagy uralkodócsaládok - Schleswig-Holstein-Sonderburg-Glücksburg-ház, IX. Keresztély 10 daler" aranyozott Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft