Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 162
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2394451
30672
395
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Varga Imre (1923-) 1984. "Magyar Állami Operaház 1884-1984" Br emlékérem (33mm) T:1- 2394462
30673
395
Numizmatika
Varga Imre (1923-) DN Allegórikus, férfialakot ábrázoló egyoldalas Br emlékérem (338g/125x110mm) T:1- 2292167
30674
395
Numizmatika
Veres Gyula Alpár (1963-) 2009. "DEVAC 15 éves / Debreczen" Br emlékérem dísztokban (57mm) T:1- 2396121
30675
395
Numizmatika
Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI" jelzett Ag ovális emlékérem (9,35g/0.800/49x24mm) T:2 ph. HP 6813. 2397472
30676
395
Numizmatika
1860. "Széchenyi István - 1860 április 8-án" Sn halotti emlékérem (29mm) T:2 oxidáció 2397428
30677
395
Numizmatika
1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány" ezüstözött Br emlékérem (39mm) T:2- kis patina, anyaghiba, kopott ezüstözés 2397439
30678
395
Numizmatika
1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten" Sn emlékérem. "KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ.NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / ORSZÁGOS NŐIPARI KIÁLLÍTÁS BUDAPESTEN 1881" (36mm) T:2,2- ph. 2401787
30679
395
Numizmatika
1896. "Milleniumi emlék / Ferenc József" Br emlékérem füllel, szalag nélkül (30mm) T:3 2396265
30680
395
7500
Numizmatika
~1900. "Pesterzsébeti Magyar Királyi Állami Kossuth Lajos Reálgimnázium - Az önképzőkör nagydíja" peremen jelzett Ag emlékérem (45,18g/0.987/60x40mm) T:2 patina 2401695
30681
395
Numizmatika
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára" aranyozott Br emlékérem füllel (29mm) T:2 2396289
30682
395
4400
Numizmatika
1915. "MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre " ezüstözött Br díjérem "SGA" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 ph. 2398559
30683
395
Numizmatika
1943. "A Horthy csúcson állított kereszt munkatúrájának emlékére" Al plakett, hátoldalon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (71x44mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft