A "Magyar Népköztársasági Érdemérem" kitüntetés, eredeti dombornyomott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000018/A-Magyar-Nepkoztarsasagi-Erdemerem-kituntetes-eredeti-dombornyomott-aranyozott-tokja-ki~II2400911
2400911
31543
395
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Leírás: A "Magyar Népköztársasági Érdemérem" kitüntetés, eredeti dombornyomott, aranyozott tokja, kis kopásokkal
: pelikán_kristóf