1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1
Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon C:UNC
NMK 611.
1958. "V és XX Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" Br és aranyozott Br kitüntetések mellszalaggal T:2,2- patina
1964. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsáv nélkül, eredeti tokban + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 20 és 25 év után, zománcozott Br kitüntetések mellszalagon, egyik szalagsávval, sérült díszdobozokban + 1982. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozata" zománcozott ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, sérült dísztokban, adományozói okirattal T:1-,2