19063.
395. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
7 000 Ft
18,92 EUR, 20,59 USD
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, zománc díszítéssel, 2 db, jelzett (orosz fémjel), h: 5,2 cm, bruttó: 6,46 g