Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) által tervezett A négy évszak - Tavasz dekorral. Limitált szériás, kézzel sorszámozott, 1140/1999 sorszámmal. Levonóképes, aranyozott, jelzett, tanúsítvánnyal, minimális kopással. m: 35 cm
3 db szocialista szemináriumi füzet: A demokratikus centralizmus a SzK(b)P szervezeti felépítésének vezérelve, Mit akar az MDP?, Beszéd a sztahánovisták első összszövetségi tanácskozásán