Nyomtatványok

Tételek száma: 235

1938 Eucharisztikus Kongresszus Budapest reklám nyomtatvány üvegezett keretben 13x19 cm
13465.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1939 gróf Teleki Pál irodalmi munkássága. Különlenyomat a Földrajzi Közlemények 1939. évi, LXVII. kötet, 4. számából. 10 p. Bibliográfia éves bontásban. Kiadói papírkötés.
13466.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938 Magyar Sakkvilág decemberi száma, szerkeszti: Tóth László
13467.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
13468.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, Magyarság-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
13469.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
1938 Tolnai Világlapja, 40. évf. 41. sz., 1938. okt. 5. Gazdag képanyaggal illusztrált, a címlapon Hitler, Mussolini, Chamberlain, Daladier arcképeivel,(A lázas Európa négy nagy orvosa.)
13470.

1938 Tolnai Világlapja, 40. évf. 41. sz., 1938. okt. 5. Gazdag képanyaggal illusztrált, a címlapon Hitler, Mussolini, Chamberlain, Daladier arcképeivel,("A lázas Európa négy nagy orvosa".)

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
cca 1938-1939 Cserjési Sándor: Szabadcsapat könyvismertető a felvidéki harcokról, hajtott
13471.

cca 1938-1939 "Cserjési Sándor: Szabadcsapat" könyvismertető a felvidéki harcokról, hajtott

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1938 Magyar Királyi Külkereskedelmi Hivatal 1938-as naptára, a borítón Klaudinyi László (1904-1984) grafikájával, benne számos magyar cég reklámjával, gazdag fekete-fehér reklám fotóanyaggal, a fotók között egy Pécsei József fotóval is. A naptár borítója leszakadt, az utolsó lap a perforáció mentén szakadt, az utolsó két hét hiányzik, dec. 17. az utolsó nap, 21x25 cm
13472.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1939 Bp., Magyar Szárnyaskerék című újság XX. évfolyamának 5. száma
13473.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
1939 Képes Vasárnap 9 száma, közte szakadozott is.
13474.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
1939.I.28 Uj Magyarság lap 3. és 4. oldalból álló töredéke, 4. oldalon több zsidótörvénnyel kapcsolatos írással: hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal.
13475.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1940 Bp., Nyilatkozat Rudnay Béla államrendőrségi főkapitánynak az Országos Casinóból való kizáratása ügyén, 8p
13476.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft