Kampfl József (1938- ) 1981. "Dr. Politzer Ádám orvosprofesszor" Br nagyméretű plakett. "Dr. Adam Politzer / XII. World Congress of Oto-Rhino-Laryntology - Budapest Hungary - Anno 1981" (100mm) T:2 Csoma: 486.
Kiss Sándor (1925-1999) 1983. "Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése" Br emlékérem (~97mm) T:2
Hungary 1983."International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm) C:XF
Cs. M. 1065.
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
Lapis András (1942- ) 1985. "150 éve született Hermann Ottó - MÉE Szeged / Szeged képviselője - A magyar tudományosság lelkiismerete" Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina