Fotó

Tételek száma: 429

cca 1965 Fidel Castro (1926-2016) kubai forradalmár, politikus, államelnök, 1 db NEGATÍV, 5,7x4 cm
12680.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1969 Fidel Castro (1926-2016) kubai forradalmár, politikus, államelnök a szónoki emelvényen, 1 db NEGATÍV, 4,2x6,3 cm
12681.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1958 Fidel Castro (1926-2016) kubai forradalmár menet felszerelésben a partizánokkal, 1 db NEGATÍV, 4,7x6 cm
12682.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1909 Szászsebes, Erdély. Dénes Zoltán erdőmérnök fotó 5,5x13 cm
12683.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1907 dr. Tóth Ferenc nagyvárad autográf dedikálással ellátott szecessziós kabinetfotó 12x23 cm
12684.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
ca 1910 Kassa, Rákóczi ünnepély Andrássy Károly a felvonuláson 18x13 cm
12685.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1898 herceg Fürstenberg Károly autográf dedikálásával és két aláírással ellátott fotója betléri gróf Dénes Gézának, vadász társának. Sérüléssel. 11x21 cm
12686.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1906 Keller István (1866-?) politikus, jogász, a szövetkezett Balpárt és a Függetlenségi és 48-as párt képviselőjének portréja, díszmagyarban, saját kezű aláírásával, Strelisky fotó, felületén karcolásokkal, 21×13 cm
12687.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1939-43 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról: Gobbi Hilda, Várkonyi Zoltán, Olthy Magda, Szörényi Éva, Tasnádi Ilona, Mátray Erzsi; hátoldalán feliratozott, többségében datált és Wellesz Ella fotográfus bélyegzőjével jelzett felvétel, egyik hullámos 11,5x16,5 és 17,5x11,5 cm közötti méretben
12688.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1908 Szmrecsányi Pál (1846-1908) nagyváradi püspök ravatala, hidegpecséttel jelzett fotó Divald műterméből, 13×17,5 cm
12689.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1940 Horthy Miklós és felesége Purgly Magdolna egy olajfúró tornyot látogat Magyarországon amatőr fotó 9x14 cm
12690.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1960 Kádár János (1912-1989) politikus látogatása a Városligetben megrendezett Budapesti Nemzetközi Vásáron, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 13 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
12691.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft