1898 herceg Fürstenberg Károly autográf dedikálásával és két aláírással ellátott fotója betléri gróf Dénes Gézának, vadász társának. Sérüléssel. 11x21 cm
1906 Keller István (1866-?) politikus, jogász, a szövetkezett Balpárt és a Függetlenségi és 48-as párt képviselőjének portréja, díszmagyarban, saját kezű aláírásával, Strelisky fotó, felületén karcolásokkal, 21×13 cm
cca 1939-43 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról: Gobbi Hilda, Várkonyi Zoltán, Olthy Magda, Szörényi Éva, Tasnádi Ilona, Mátray Erzsi; hátoldalán feliratozott, többségében datált és Wellesz Ella fotográfus bélyegzőjével jelzett felvétel, egyik hullámos 11,5x16,5 és 17,5x11,5 cm közötti méretben
1960 Kádár János (1912-1989) politikus látogatása a Városligetben megrendezett Budapesti Nemzetközi Vásáron, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 13 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm