Bolhapiac Tételek száma: 608
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2335044
11638
395
Flea Market
Lüszter lámpa- Fém, porcelán betéttel. Bura nélkül. m: 34 cm (égővel), d: 17 cm 2267065
11639
395
Flea Market
Philips márkájú nagy méretű UV lámpa. Működő állapotban. 2339443
11640
395
Flea Market
9 db régi asztalos szerszám. 2379527
11641
395
Flea Market
5 db régi szerszám (3 db bádogos olló stb.) 2379524
11642
395
Flea Market
Régi fúró, fém, fa markolatokkal, h. 36 cm. 2343374
11643
395
Flea Market
Turista fém doboz, kopásokkal, 28x19x8 cm 2343392
11644
395
Flea Market
Réz falikar 2 db búrával, búrán sérülés, m: 31 cm 2343459
11645
395
Flea Market
Afrikai fa maszk, gyík motívumokkal, kopásokkal, 49x16 cm 2339939
11646
395
Flea Market
3 db WMF fém talpas pohár, alkalmi dekorral, kis kopásokkal, horpadással, m: 9,5 cm 2291815
11647
395
Flea Market
Fekete könnyűfém gyertyatartó, m: 25 cm 2336319
11648
395
Flea Market
Húsvéti tojás. XX. sz. eleje, műszőrrel borított papír, gomba és lóhere díszítéssel 17x11 cm 2349635
11649
395
Flea Market
Réz gyufatartó, márvány talapzattal, 4 db réz lábbal, kopásnyomokkal, márvány egyik sarkában és élénél sérült, jelzés nélkül, m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft