Bolhapiac Tételek száma: 608
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2402167
12085
395
Flea Market
6 db Stahl Bronce réz kés, fa nyéllel, jelzettek, kis kopásokkal, egyik sérült és hiányos, h: 14,5 cm 2402120
12086
395
Flea Market
Régi rozsdamentes acél olló, h: 26,5 cm + gyöngyház nyelű levélbontó és tollszár, Írószergyár Budapest jelzéssel, h: 19,5 cm és 16,5 cm, kis kopásokkal 2396207
12087
395
Flea Market
Díszes, áttört historizáló stílusú fém kínáló tál, apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, 17×21 cm 2396130
12089
395
Flea Market
Új zélandi Mauri Kokuru fa maszk dísz jelzett. 21 cm wooden mask with original tag 2396828
12090
395
Flea Market
2 db kötél, jó állapotban, darabja 4,6 m 2397611
12091
395
Flea Market
cca 1980 süvegcukor, Sárvári Cukorgyár, 4 db, eredeti csomagolásban 2398094
12092
395
Flea Market
Sárkányfejes fém diótörő, apró kopásnyomokkal, h: 20,5 cm 2397833
12093
395
Flea Market
Retro só-bors fűszertartó Latvija felirattal, műanyag-fém, kopott, m: 11 cm, h: 12 cm 2397888
12094
395
Flea Market
Régi egérfogó, fa-fém, kopott, kissé rozsdás, h: 16,5 cm, m: 7,5 cm 2398430
12095
395
Flea Market
Tőr réz veretes fa tokkal. Tokon repedés 32 cm 2402768
12096
395
Flea Market
Ékszerdobozka 20x11 cm, benne néhány bizsu éskzer. 2396044
12097
395
3200
Flea Market
"Tiszta asszony, rendes ház" feliratos zománc fém tábla, apró kopásnyomokkal, 10x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: