Bolhapiac Tételek száma: 608
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2400138
11988
395
Flea Market
Régi öngyújtók, közte Ronson, kopottas állapotban 2401703
11989
395
Flea Market
Régebbi réz hamutál, "Tallinn anno 1154" felirattal, kopott, 9,5x10 cm 2396720
11990
395
Flea Market
Régi réz lornyon, gombja hiányzik, h: 11 cm 2398721
11991
395
Flea Market
Historizáló stílusú, míves régi fém cukorfogó, kopott, h: 15 cm 2298587
11992
395
Flea Market
Csiszolt világosbarna ásvány, 2×3 cm 2399787
11993
395
Flea Market
Kétszínű aranyozott fém nyaklánc, h: 55 cm 2399808
11994
395
Flea Market
Vastag aranyozott orvosi fém nyaklánc, fux, h: 57 cm 2399459
11995
395
Flea Market
Jaguar töltőtoll, jelzett, jó állapotban, h: 13,5 cm 2399937
11996
395
Flea Market
Színes virágmintás nyaklánc és karkötő, jelzett ezüst (Ag) szerelékkel, h: 42 cm és 18 cm 2399467
11997
395
Flea Market
Mont Blanc töltőtoll tinta, 50 ml, bontatlan üvegben, eredeti dobozában 2399803
11998
395
Flea Market
Vastag aranyozott orvosi fém nyaklánc, fux, h: 60 cm 2399792
11999
395
Flea Market
Vastag aranyozott fém karkötő, h: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: