Bolhapiac Tételek száma: 608
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2402610
11928
395
Flea Market
Fém blincs, kulcs nélkül, kopott 2400811
11929
395
Flea Market
Ulmi székesegyház fém persely kulccsal, sérült, kopott állapotban, 10,5x9x4 cm 2400715
11930
395
Flea Market
L. & C. Hardtmuth "Elephant" csehszlovák radíros papírdoboz, benne különböző régi és újabb radírokkal 2400724
11931
395
Flea Market
Kisebb doboznyi vegyes golyós- és töltőtoll, közte Pierre Balmain 2348211
11932
395
Flea Market
Régi vas szerencse lópatkó, rozsdás, 15x12 cm 2348228
11933
395
Flea Market
1 kicsi és 1 nagy mandala, jó állapotban, d: 5 és 11 cm 2361316
11934
395
Flea Market
Vegyes bizsu tétel nyakláncokkal, fülbevalókkal, karkötőkkel, stb. 2361267
11935
395
Flea Market
Gyöngyös ékszeres dobozka. d: 11 cm 2382109
11936
395
Flea Market
Régi festett fa dobozka d: 8 cm 2372525
11937
395
Flea Market
5 db kegytárgy: Szűz Mária-képek, füzér, karkötő, imakönyv (szakadt kötés) 2362565
11938
395
3400
Flea Market
2379084
11939
395
Flea Market
Borostyán-szerű karkötő, d: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft