Bolhapiac Tételek száma: 608
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2397748
11844
395
Flea Market
Elisen Lebkuchen zenélő bádogdoboz, kopott, működik 12x9x12 cm + zeneszerkezet, működik 2397738
11845
395
Flea Market
Fa díszdoboz figurális intarziával, alja sérült és hiányos, fedele kissé sérült, 7x28x25 cm 2397998
11846
395
Flea Market
Elzett retró diavetítő fém házzal, működőképes állapotban, kopásnyomokkal, apró horpadásokkal 2398106
11847
395
Flea Market
Falra akasztható keménycserép só vagy egyéb fűszertartó, fehér mázas, fa fedéllel, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, teljes magasság: 13,5 cm, 7x14,5x9 cm 2397542
11848
395
Flea Market
6 db menetes aljzatkiegyenlítő láb, 4 db menetes fogantyú 2397536
11849
395
Flea Market
2398510
11850
395
Flea Market
Antik, réz színházi látcső 11 cm 2398580
11851
395
Flea Market
Nagy IT régiség tétel: bontatlan floppyk, adatkazetták 2398506
11852
395
Flea Market
Gyöngyház berakásos színházi látcső 11 cm 2398607
11853
395
Flea Market
Sakk és malom készlet. fa dobozban, szép állapotban, eredeti dobozában. 31x31 cm 2397618
11854
395
Flea Market
2397598
11855
395
Flea Market
Monopod szelfibot mobilokhoz Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft