Bolhapiac Tételek száma: 608
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2402586
11698
395
Flea Market
Pajzán, humoros két oldalas macskás réz tálka. 9,5x10 cm 2402591
11699
395
Flea Market
Réz súlykészlet fa dobozban 14 cm 2400961
11700
395
Flea Market
4 db fehér damaszt párnahuzat (2 db nagy, 2 db kicsi), 94x75 cm és 50x36 cm 2402876
11701
395
Flea Market
Virágmintás kínai rekeszzománc réz váza, kissé kopott, m: 16,5 cm 2401292
11702
395
Flea Market
Díszdoboz a Vajdahunyad-vár képével, plexi és fém, kis kopással, karcolásokkal, 21x16x5,5 cm 2401289
11703
395
Flea Market
Fekvő akttal díszített hamutál, műgyanta, kisebb karcolásokkal, d: 10,5 cm 2401551
11704
395
Flea Market
3 db kis ló szobrocska. két mázas kerámia, egy réz. 7 cm, 10 cm 2401540
11705
395
Flea Market
Fényképtartó. Népviseletes leány és legényke ábrázolással. 16 cm 2402301
11706
395
Flea Market
Retro üveges fém kávéfőző zsinór nélkül. 34 cm 2401570
11707
395
Flea Market
Egy kis doboznyi vegyes vasalat 2401569
11708
395
Flea Market
Alap gyalu, jó állapotban. 26 cm 2401568
11709
395
Flea Market
Aljazó gyalu, jó állapotban. 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft