Könyvek: Vallás

Tételek száma: 43

Egyháztörténelmi emlékek a magyarországi hitújítás korából. III. köt.: 1535-1541. Monumenta Ecclesiastica Tempora Innovatae in Hungaria Religionis Illustrantia. Tomus Tertius: 1535-1541. Szerk.: Bunyitay V., Rapaics R., Karácsonyi J. Bp., 1906, Szent István-Társulat, 6+593+3 p. Latin és magyar nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17280.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Adriányi Gábor: Az egyháztörténet kézikönyve. Szent István Kézikönyve 5. Bp., 2001, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17281.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tóth Kálmán: Szent Péter, az első pápa. Esztergom, 1931, Laiszky János, 256 p. Kiadói papírkötés.
17282.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A Gyermek Jézusról nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897). Fordította: Nagyfejeő Gábriella. Bp., 1926, Szent István Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott foltos borítóval, kijáró lapokkal.
17283.

A "Gyermek Jézusról" nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897). Fordította: Nagyfejeő Gábriella. Bp., 1926, Szent István Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott foltos borítóval, kijáró lapokkal.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Mark Dávid: A keresztény vallás. Hitvédelmi előadások. Ford.: Léska József. Vác, 1910, Váczegyházmegyei Hatóság, X+XXIII+XI-XXII+440 p. Átkötött félvászon-kötésben, névbejegyzéssel.
17284.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vasárhelyi Lőrinc: Erős várunk. Templomban és házainkban egyaránt használható buzgó imádságok. Hátszeg, 1912, Mester János, 189+1 p. Kopott papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.
17285.

Vasárhelyi Lőrinc: "Erős várunk." Templomban és házainkban egyaránt használható buzgó imádságok. Hátszeg, 1912, Mester János, 189+1 p. Kopott papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kálvin János: Az eleve elrendelésről. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17286.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Felber Gyula: Theodicea. Isten a természetes ész világánál. Esztergom, 1927, Laiszky János. Félvászon kötés, sérült gerinccel.
17287.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Helmut von Glasenapp: Az öt világvallás. Bráhmanizmus, buddhizmus, kínai univerzizmus, keresztényég, iszlám. Ötödik kiadás. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói vászonkötés, papírkötés védőborítóval.
17288.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Török József: A tizenötödik század magyar egyháztörténete. Keresztyén Századok. Bp., 2006, Mikes. Kiadói kartonált papírkötés.
17289.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
FR. Weiss A. M.: Az életbölcseség zsebkönyve - Forgácsok és szilánkok az apologia műhelyéből. Bp., 1894, Buschmann F. Könyvnyomdája. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott gerinccel.
17290.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Josef Donát: Summa Philosophiae Christianae I. Logica et Intruductio in Philosophiam christianam. Oeniponte (Innsbruck), 1935, Feliciani Rauch, VIII+227+1 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, az utolsó lapon kis gyűrődéssel.
17291.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft