15041.
395. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül II. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott és sérült borítóval, helyenként szakadt, kissé foltos lapokkal.