15057.
395. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
Hunfalvy János-Rochbock Lajos: Magyarország és Erdély eredeti képekben. Első szakasz: Magyarország. I. köt. 20. sz. és egy azonosítatlan másik szám töredéke. Darmstadt, 1858, Lange Gusztáv György, 9+224; 3-40 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, foltos lapokkal, 20. sz. eredeti, elülső javított papírborítóját bekötötték, hiányosak, acélmetszetek nélkül.