15014.
395. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp.,(1902),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+220+4 p.+15 t.(Egészoldalas fekete-fehér képtáblák.) + 1 (nagyméretű kihajtható térkép-melléklet) t.Egészoldalas és szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső borító egyik sarkán sérüléssel, hiánnyal, laza kötéssel, szakadozott elülső szennylappal, sérült, javított térképpel, a címlapon ceruzás bejegyzésekkel.