15103.
395. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Felvinczi Takács Zoltán: Buddha útján a távol-keleten I-II. Bp., én., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés, kopottas állapotban.