15100.
395. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
3 db könyv a Monographien zur Erdkunde sorozatból német tájakról. Ludwig Neumann: Der Schwarzwald. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen & Klasing. 4. kiadás. Német nyelven. 171 fekete-fehér képpel, 4 színes képpel és 1 kihajtható térképpel. Kissé sérült kiadói, illusztrált karton tokban, vászonkötésben, térkép melléklet kissé szakadt. + H. Herp: Am Rhein.Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen & Klasing. 4. kiadás. Német nyelven. 192 fekete-fehér képpel, 4 színes képpel és 1 kihajtható térképpel. Sérült és hiányos kiadói, illusztrált karton tokban, kissé sérült vászonkötésben, kissé foltos borítóval térkép melléklet kissé szakadt. + Hippolyt Haas: Schwabenland. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen & Klasing. Német nyelven. 170 fekete-fehér képpel, 6 színes képpel és 1 kihajtható térképpel. Egészvászon kötésben, kissé laza kötéssel, térkép melléklet kissé szakadt.