Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 30

1928 Gyógyszerész zsebnaptár az 1928. évre. 56-ik évfolyam. Összeáll.: Karlovszky Géza, Koritsánszky Ottó. Bp., 1928., Merkantil-ny., 14+650+ 8 sztl. lev. Korabeli reklámokkal, közte lázmérők...stb. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott gerinccel, sérült gerinc
17148.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Forel Ágost, Dr.: A hypnotismus vagy a suggestio és a Psychotherapia Bp, 1921, Bródy József kiadása, VIII p. + 309 p. + [2] p.. Írta: Dr. Med., Phil. et Jur. Forel  Javított gerincű papírkötésben.
17149.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
dr. Kálmán Jenő: A szájüreg és a fogak hygiéneje. Bp., 1911. Országos Központi Községi Nyomda Rt. Újrakötve, félvászon kötésben.
17150.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Das Pflanzenreich. Regni vegetabilis conspectus. 25. Heft. IV. 36. Fr. Buchenau: Juncaceae. Hrsg.: A. Engler. Leipzig, 1906, Wilhelm Engelmann, 2+284 p. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, az eredeti papírborítókat bekötötték, volt könyvtári példány.
17151.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
17152.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17153.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1897 Mathematikai és Physikai Lapok. VI. évf. II., IV-VIII. sz., összesen 5 füzet. Szerk.: Kövesligethy Radó és Radó Gusztáv. Bp., 1897, Mathematikai és Physikai Társulat, az egyik borító szakadt, foltos.
17154.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kulcsár István: Zavarok a nő szerelmi életében. A frigiditás keletkezése és gyógyítása. Bp.,1938,Bárd Ferenc. Kiadói papírkötésben.
17155.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Oleg Polunin: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Ford.: Debreczy Zsolt. Bp., 1981, Gondolat. Színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, szakadt papír védőborítóban. Állat- és Növénykert Biológiai Szakköre intézményi bélyegzővel.
17156.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17157.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17158.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kelemen Attila: Madaraskönyv. Bukarest, 1978, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
17159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft