Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2355279
17338
395
Books: Tales
3 db mesekönyv a Hetedhét Magyarország sorozatból: Tölgyfa vitéz, A Tündértó titka, A megpatkolt boszorkány. Bp., 1985-87. Móra. Kiadói kartonált papírkötésben 2380320
17339
395
Books: Tales
Altay Margit: Az én babám. Czeizling Lajos képeivel. Bp., 1976. Móra 2357081
17340
395
Books: Tales
Tari Márta: Mézesmese kincsestár. Bp., 2008. Kiadói kartonált papírkötésben. 2285919
17341
395
Books: Tales
Émilie Beaumont, Stéphanie Redoules: A cirkusz világa. H.n., 2001. Passage. Színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, alján kissé sérült gerinccel. 2289115
17342
395
900
Books: Tales
Jókai Mór: Rózsák szigete. Az 'Arany ember' című munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrácókkal. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel. Előzéklapon tollas felirattal, címlapon ajándékozási sorokkal. 2348676
17343
395
Books: Tales
Ágai Ágnes: A titkokat az ujjaimnak mondom el. Irsa Katalin rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 2299353
17344
395
Books: Tales
Nagymama képeskönyve. Válogatta: Bodor Ferenc. Bp, 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Mühlbeck Károly rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. 1846484
17345
395
100
Books: Tales
R. M. Ballentyne: A korallsziget. Fordította: Peterdi István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötése javított, sérült, a címlap és az elülső szennylap kijár. 2280406
17346
395
Books: Tales
Harsányi Gréte: Ne féltsük Évit, Bp, Hungária Könyvkiadó, félvászon-kötés, kicsit szakadt a gerince, ajándékozási sorokkal 2195576
17347
395
Books: Tales
Geoff Johns: Zöld Lámpás. DC Comics Nagy Képregénygyűjtemény. London, 2019, Eaglemoss Ltd. Kiadói kartonált papírkötésben. 2298881
17348
395
Books: Tales
Kósa János: Snukó elindul a grundról. Ifjúsági regény. Bp, 1941, Dante. Biczó András rajzaival illusztrálva. Félvászon-kötésben, foltos borítóval és ajándékozási sorokkal. 1986496
17349
395
Books: Tales
Tutsek Anna: Cilike rövid ruhában. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, Uj idők Irodalmi Intézet Rt., (Singer és Wolfner). é.n.Színes, illusztrált, kiadói, karton kötésben Szép állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft