P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500007/P-Brestyanszky-Ilona-Kovacs-Margit-Bp-1979-Corvina-Kepzomuveszeti-Alap-Kiadovallalat~II2291486
2291486
16682
395
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
: karap_norbert