Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2396843
17427
395
Burget Lajos: Retró szótár. Korfestő szavak a második világháborútúl a rendszerváltásig. Bp., 2008, Tinta. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2396838
17428
395
Szalai Vivien: Zuschlag János: Pártházból börtönbe. Zuschlag János által dedikált. Bp., 2014, Napi Gazdaság. Kiadói papírkötés. 2353967
17429
395
Gellért Oszkár: Rubens asszonya. Új himnuszok a szerelemhez. Bp., 1912. Nyugat. Papírkötésben, kiadói papírborítóval Sérült. 2315770
17430
395
Kemény György: Ha én egyszer kinyitom a számat... (Pletykakönyv.) hn.,én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. 2395102
17431
395
Kenneth Silverman: Houdini. Weiss Erik élete. Ford.: Szántó Judit. Bp., 2006., Park. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. 2395108
17432
395
Kovai Lőrinc: Örvénylő fellegek. A szerző, Kovai Lőrinc (1912-1986) író egész oldalas dedikációjával az előzéklapon! Bp., 1980, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 2398009
17433
395
Nemeskürty István: Önfia vágta sebét. Dedikált! Bp., 1975. Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval. 2400362
17434
395
Berkesi András, Kardos György: Kopjások. Berkesi András (1919-1997) által dedikált. Bp., 1981, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval. 2353959
17435
395
Nemes András, dr.: A kiséri harangszót Szolnokon is hallom. Szolnok, 2010. Szerzői. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval 2315405
17436
395
Domokos Mátyás: Adósságlevél. Esszék, tanulmányok Illyés Gyula. Bp., 2008., Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés. 2379913
17437
395
Kenéz Ferenc: Lovak a virágoskertben. Dedikált! Bp., 1986, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. 2396848
17438
395
Hugh Walpole: A háború kihajol az ég peremén. Bp.,én.,Új Idők. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói szakad, javított papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft