Józsa János (1936-2016): Tavasz. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Számo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Jozsa-Janos-1936-2016-Tavasz-Szines-rezkarc-papir-Jelzett-Szamozott-820-Uvegezett-~II2401484
2401484
10109
395
Leírás: Józsa János (1936-2016): Tavasz. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (8/20). Üvegezett fa keretben, 39,5x28,5 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: