Imre István (1918-1983): Vajdahunyad (Városliget, Bp.). Rézkarc, papír... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Imre-Istvan-1918-1983-Vajdahunyad-Varosliget-Bp-Rezkarc-papir-jelzett-Paszpartuban-2~II2400663
2400663
10103
395
Leírás: Imre István (1918-1983): Vajdahunyad (Városliget, Bp.). Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 29,5x39 cm
: nagy_andras