Hegyi György (1922-2001): Párizs, 1962. Filctoll, papír, jelzett. Pasz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Hegyi-Gyorgy-1922-2001-Parizs-1962-Filctoll-papir-jelzett-Paszpartuban-23-5C39727-cm~II2377239
2377239
10096
395
17000
Kikiáltási ár:
17 000 Ft 45,95 EUR , 50,00 USD
Leírás: Hegyi György (1922-2001): Párizs, 1962. Filctoll, papír, jelzett. Paszpartuban. 23,5×27 cm
: karap_norbert