Csáki-Maronyák József (1910-2002): Tihany. Színezett rézkarc, papír, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csaki-Maronyak-Jozsef-1910-2002-Tihany-Szinezett-rezkarc-papir-kartonon-jelzett-Lap-sz~II2400643
2400643
10040
395
Leírás: Csáki-Maronyák József (1910-2002): Tihany. Színezett rézkarc, papír, kartonon, jelzett. Lap széle kissé foltos és gyűrött 27x41 cm
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: