Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2402455
10424
395
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Pöschl jelzéssel: Nárciszok. Akvarell, papír. Lap kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 40x20 cm 2398189
10425
395
22000
Scheiber jelzéssel: Forgatag. Vegyes technika, papír. Sérült, üvegezett fa keretben. 81,5x59 cm 2398174
10426
395
14000
Márffy Ödön jelzéssel: Téli budai látkép. Olaj, farost. 68x107 cm 2401439
10427
395
Mednyánszky jelzéssel: Tó a hegyek között. Olaj, farost. Fa keretben. 59x77 cm 2333699
10428
395
Olgyay F 932 jelzéssel. Táj. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 39,5x50 cm 2395649
10429
395
Szabó jelzéssel: Szarvasok. Olaj, vászon. Kissé foltos. Antik, kissé sérült fa keretben. 23,5x18,5 cm 2397574
10430
395
Scheiber jelzéssel: Konflis. Vegyes technika, karton. 18,5x25 cm 2395852
10431
395
Pásztor jelzéssel: Gólyák. Olaj, karton. Sarkaiban kissé sérült. 25x34,5 cm 2329336
10432
395
Rácz József jelzéssel: Tájkép (Miskolc). Tus, papír. Üvegezett fa keretben. 12,5×23 cm 2259412
10433
395
3800
Rózsa Irén jelzéssel: Távol-keleti csendélet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 42,5×30,5 cm 2379564
10434
395
Séday Éva jelzéssel: Csendélet. Akvarell, pasztell, papír. Lap alján szakadással. 41,5x29,5 cm 2395836
10435
395
4600
Sándor Kata jelzéssel: Rabbi. Olaj, vászon. 30x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft