Zsolnay porcelán edények (3 db): nagyméretű levesestál (kis repedéssel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-porcelan-edenyek-3-db-nagymeretu-levesestal-kis-repedessel-husos-tal-lepattan~II2386756
2386756
11245
394
3800
Kikiáltási ár:
3 800 Ft 10,27 EUR , 11,18 USD
Leírás: Zsolnay porcelán edények (3 db): nagyméretű levesestál (kis repedéssel), húsos tál (lepattanással), só- és borstartó. Jelzettek, kisebb kopásokkal.
: nagy_andras