Hollóházi porcelán gyertyatartó, matricás, jelzett, minimális kopással... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-porcelan-gyertyatarto-matricas-jelzett-minimalis-kopassal-m-14-cm~II2388483
2388483
11299
394
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Hollóházi porcelán gyertyatartó, matricás, jelzett, minimális kopással. m: 14 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: