Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopással. d... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Apponyi-mintas-talka-kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-d-11-5-cm~II2388384
2388384
11130
394
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 11,5 cm
: pelikán_kristóf