Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 54
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2393516
30621
394
900
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Füsti Molnár Béla 1938. Br lövész díjérem füllel, hátlapon gravírozva "S.V. 1938 VII. 24" (50mm) T:2 2390426
30622
394
Numizmatika
1939. "Detektiv Atletikai Club - Győzelmed hazánk üdvét szolgálja! / 1939.VI.3. IV." Br díjplakett. Szign.: Kepes F. (72x46mm) T:2- ph. 2390419
30623
394
Numizmatika
Berán Nándor (1889-1965) 1939. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége - Országos Másolási Gépíróverseny 1939 II. díj" Br díjplakett (57x85mm) + 1944. "MLSZ Budapesti Kerület - Budapest Bajnokság III. 1943-1944" kétoldalas Br díjérem (40mm) T:2 2386850
30624
394
3800
Numizmatika
1948. "Népi Bajnok" zománcbetétes, asztalitenisz sport Br díjérem, mellszalagon (35mm) T:1- 2251564
30625
394
Numizmatika
1958. "M.E.SZ. (Magyar Evezős Szövetség) - Női Nyolcas Bajnok 1958." fém evezős sport díjplakett (70x52mm) + 1961. "Magyar Evezős Szövetség" részben aranyozott evezős sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I. ORSZ. BAJN. 1961" (50mm) T:2 2390622
30626
394
Numizmatika
1960-1962. "Magyar Nemzeti Bank - Tihany - Házi bajnokság" Br díjérem (2xklf) T:2 2386165
30627
394
Numizmatika
1968. "120 éves a szabadságharc - Pákozd - 1968" fém lemezplakett (~115x68mm) + 3xklf fém díjplakett első, második és harmadik helyezett számára (55x75mm), mind a 4db plakett egy fából készült alaphoz rögzítve, amely akasztóval rendelkezik (~210x290x21mm) T:1- 2385061
30628
394
Numizmatika
~1970-1985. Fejér megyei sportversenyek fém és porcelán plakettjei (5xklf) T:1-2 2387622
30629
394
Numizmatika
1979. "I. Női Vitorlázórepülő Európa Bajnokság - 1979. júl. 22. - aug. 5. - Dunaújváros, Hungária" egyoldalas, festett Al plakett (80x104mm) T:2,2- hátoldalon ragasztásnyom 2310163
30630
394
Numizmatika
1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas sport emlékérem (42,5mm) T:1- 2390289
30631
394
Numizmatika
1993. "Népstadion és intézményei - 1953-1993 40 év" jelzett Ag emlékérem (2x), dísztokban, számozott tanúsítványokkal (21,25g, 21,16g/0.925/36mm) T:1- (PP) patina 2389670
30632
394
Numizmatika
1995. "XIII. Ifjúsági Atlétikai Európa Bajnokság, Nyíregyháza" kétoldalas aranyozott fém emlékérem eredeti, de sérült tokban (65mm) (eredetileg PP) + DN "Földi Béla Alapítvány" kétoldalas öntött Br emlékérem díszdobozban (63mm) T:1,1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft