Ezüst(Ag) gyűrű gyöngyházfényű kővel, jelzett, alul kopásokkal, dobozb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000020/EzustAg-gyuru-gyongyhazfenyu-kovel-jelzett-alul-kopasokkal-dobozban-m-58-netto-9-~II2392176
2392176
19005
394
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) gyűrű gyöngyházfényű kővel, jelzett, alul kopásokkal, dobozban, m: 58, nettó: 9,10 gr
: karap_norbert