Antik ezüst(Ag) rúzstartó sötétvörös kővel és vésésekkel díszítve, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000020/Antik-ezustAg-ruzstarto-sotetvoros-kovel-es-vesesekkel-diszitve-jelzett-kopasokkal~II2391607
2391607
19025
394
8500
Jewellery
Leírás: Antik ezüst(Ag) rúzstartó sötétvörös kővel és vésésekkel díszítve, jelzett, kopásokkal, h: 4,5 cm, nettó: 10,25 gr
: karap_norbert