Térképek

Tételek száma: 85

Südamerika, Nordostblatt, 1:4 000 000, Justus Perthes Gotha, 107×78,5 cm
13282.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vereinigte Staaten von Nordamerika, Westblatt, 1:3 000 000, Justus Perthes Gotha, 101×83 cm
13283.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Vereinigte Staaten von Nordamerika, Ostblatt, 1:3 000 000, Justus Perthes Gotha, 101×83 cm
13284.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
1928 Szelnár Aladár Budapest Auto-térképe, rajzolta: Stoits György, vászonra kasírozva, a hátoldala foltos, 65x48
13285.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1948 Budapest térképe, 1:25.000, Bp., Klösz-ny., szakadt,76x90 cm.
13286.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1929 r. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Szerk.: - -. Bp., 1929, Győző Andor. Második, javított kiadás. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült, kissé kopott, javított gerinccel.
13287.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes vármegye térkép tétel, közte: Bihar (x2), Pest-Pilis-Solt-Kis Kun, Tolna (x2), Arad, Varasd, Verőce, Békés, Alsó-Fehér, Lika-Krbava, Zágráb, Hajdu, valamint Csanád, Arad és Torontál Közig. Egyelőre Egyesített Vármegyék térképe, 14 db, valamint 4 db város térkép, közte: Pécs, Sopron, Szabadka, Brassó, összesen 18 db, közte szakadt, 48x31 cm és 15x23 cm közötti méretben
13288.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vegyes az Osztrák-Magyar Monarchiára vonatkozó régi térképek gyűjteménye, 9 db, különféle méretben, változó állapotban, közte szakadt is.
13289.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes régi világ, és földrész térképek..stb. gyűjteménye, kb. 30 db, különféle méretben, változó állapotban, közte két sérült
13290.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vegyes Európára vonatkozó régi térképek gyűjteménye, több mint 40 db, lefűzhető mappában, különféle méretben, változó állapotban, közte szakadt is.
13291.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1906-1911 Vegyes térkép tétel, 3 db: Prag,Eger, Budweis, München, Regensburg; Berlin, Brandenburg, Bautzen, Leipzig; Lübeck, Sralsund, Stettin. Wien, K.u.K. Militärgeographisches Institut, a hajtások mentén kis szakadásokkal, az egyik szélén kis hiánnyal, 43x50 cm
13292.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1902 A Balaton tónak és környékének részletes térképe 4 lapon. Csak 3 lap a négyből! Tervezte Lóczy Lajos, vászonra kasírozva. A lapok mérete egyenként 45x66 cm. Hajtva, jó állapotban, eredeti kartonban. A jobb alsó sarokban kiemelt balatonparti üdülőhelyek térképeivel.
13293.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft