1930 Soproni Zeneegyesület Áll. Eng. Zeneiskolájának bizonyítványa, az igazgató Horváth József (1900-1979) aláírásával, akinek az iskola napjainkban a nevét viseli (Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola.)
1930-31 Magyar Köztisztviselők Fogyasztási Szövetkezet bevásárlási könyv MÁV tisztviselő részére, sok bejegyzéssel, kissé kopott félvászon kötéssel, utolsó lap kötsétől kissé elvált
1933 Toronyi Tibor orvos, szülészet-nőgyógyászatban szakorvos, Kaposvár, fejléces kézzel írt és aláírásával ellátott receptje, bal alsó sarkában "téglajegy helye" felirattal, tetején kisebb lyukkal, hajtásnyommal