Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2194293
11551
394
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulcs nélkül Működik. 13x14 cm 2194274
11552
394
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kulcs nélkül, sérült 19x16 cm 2194277
11553
394
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm 2346421
11554
394
30000
Antique
Ólomüveg díszüveg. Csikóhalas rajzolat, vizi világ, fürdőszoba ablakhoz. Duplán, hőszigetelő üveggel kombinálva gumi szegéllyel, gázzal feltöltve. 97x37 cm 2283378
11555
394
Antique
Klasszicista asztali lámpa. Réz, csiszolt üveg. Állítható. Jó állapotban 33,5 cm 2389322
11556
394
Antique
Ezüstözött tartós röviditalos készlet, 6 db, jó állapotban, m: 8,5 cm 2326369
11557
394
28000
Antique
Neobarokk stílusú fa tükör, néhány helyen restaurált. 82x63 cm 2384929
11558
394
Antique
Tajtékpipa jelzett, fém szerelékkel. 11 cm, szárral. 2394824
11559
394
Antique
Lant formájú asztali óra. XIX. sz. Fajansz test, bukolikus jelenettel. Levonóképes. Réz óratok madár dísszel. Óra szerkezet nem működik. 43 cm 2387654
11560
394
28000
Antique
XX. sz. eleje: Íróasztali lámpa. Réz, üveg burával. Működő, jó állapotban. 50 cm 2387653
11561
394
28000
Antique
XX. sz. eleje: Íróasztali lámpa / banklámpa. Réz, üveg burával. Működő, jó állapotban. 40 cm 2387058
11562
394
Antique
Tea tálca. Japán, XIX. sz. vége. Gazdagon díszített, intarziás, lakkozott, festett fa, geometrikus szimbólumokkal, könnyű fa . 40x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft