Militária Tételek száma: 79
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2391078
13215
394
Military
Katonai "Emlék 1932-34 Litomerice" feliratos emlékkép, feltehetően egy felvidéki magyar katona tárgya a csehszlovák hadseregben eltöltött éveiről. Fotó, olajfesték, karton. Kissé sérült régi fa keretben, 24×34,5 cm 2394808
13216
394
Military
1848M huszártiszti díszkard. XX. sz. eleje. Jelzetlen, jó állapotú penge, korrodált hüvely és keresztvas 100 cm 2394802
13217
394
Military
1848M tiszti díszkard. XX. sz. eleje. Jelzetlen, jó állapotú penge, korrodált hüvely és keresztvas 100 cm 2392953
13218
394
Military
Régi, katonai távcső, Jelzés nélkül, bőr tokkal. előtét lencsével 2385827
13219
394
Military
cca 1905 Komárom, katonatisztek sok kitüntetéssel, csoportkép, Bokor Gyula fényképész felvétele, 16,5x21,5 cm, karton 26,5x33 cm 2386722
13220
394
Military
Lengyel tank periszkóp, 17×15 cm 2314513
13221
394
Military
1980-1983 6 db MHSZ könnyűbúvár oklevél Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft