Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 130

~1980. 3db klf KPVDSZ (Kereskedelmi, Pénzügyi és Vendéglátóipari Dolgozók Szakszervezete) plakett eredeti tokban, benne 50 és 60 éves hűséges szakszervezeti tagságért járó fém plakettek tokban (104x90mm), A szakszervezet iránti hűségért Br plakett eredeti tokban (104x90mm) T:1,1-
30575.

~1980. 3db klf "KPVDSZ (Kereskedelmi, Pénzügyi és Vendéglátóipari Dolgozók Szakszervezete) plakett eredeti tokban, benne 50 és 60 éves hűséges szakszervezeti tagságért járó fém plakettek tokban (104x90mm), "A szakszervezet iránti hűségért" Br plakett eredeti tokban (104x90mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1981. XII. Fül-orr-gégész Világkongresszus - Budapest Magyarország angol nyelvű Br emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:2 Hungary 1981. XII. World Congress of Oto-Rhino-Laryngology - Budapest Hungary English language Br commemorative medal in original case (70mm) C:XF
30576.

1981. "XII. Fül-orr-gégész Világkongresszus - Budapest Magyarország" angol nyelvű Br emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:2 Hungary 1981. "XII. World Congress of Oto-Rhino-Laryngology - Budapest Hungary" English language Br commemorative medal in original case (70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1985. Felszabadulásunk 40. évfordulójára egyoldalas Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: BB (91mm) T:2
30577.

1985. "Felszabadulásunk 40. évfordulójára" egyoldalas Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: BB (91mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1986. Kémiatanárok XII. Országos Konferenciája - Pécs jelzetlen Zsolnay porcelán plakett (73mm) T:1-
30578.

1986. "Kémiatanárok XII. Országos Konferenciája - Pécs" jelzetlen Zsolnay porcelán plakett (73mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1989. 125 éves az Aszfaltútépítő Vállalat 1864-1989 kétoldalas Br emlékplakett, hátoldalon MAGYAR ASZFALT KFT gravírozással (90mm) T:2
30579.

1989. "125 éves az Aszfaltútépítő Vállalat 1864-1989" kétoldalas Br emlékplakett, hátoldalon "MAGYAR ASZFALT KFT" gravírozással (90mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1990. 28. Ifjúsági Bélyegkiállítás - Sárospatak jelzett hollóházi, festett porcelán plakett (86mm) T:1-
30580.

1990. "28. Ifjúsági Bélyegkiállítás - Sárospatak" jelzett hollóházi, festett porcelán plakett (86mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1991. II. János Pál látogatása hazánkban Br emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1
30581.

1991. "II. János Pál látogatása hazánkban" Br emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1991. II. János Pál pápa látogatása - Esztergom 1991 - Vajk megkeresztelése / Isten áldd meg a magyart - Joannes Paulus pp II jelzett Ag emlékérem dísztokban (155,83g/0.925/64mm) T:PP
30582.

1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom 1991 - Vajk megkeresztelése / Isten áldd meg a magyart - Joannes Paulus pp II" jelzett Ag emlékérem dísztokban (155,83g/0.925/64mm) T:PP

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1991. Tolna Megyei Tűzoltószövetség 1893-1991 / Egy mindenkiért mindenki egyért kétoldalas ezüstözött fém emlékérem műanyag tokban (42,5mm) + DN SANCTUS CHRISTOPHORUS egyoldalas Br emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)
30583.

1991. "Tolna Megyei Tűzoltószövetség 1893-1991 / Egy mindenkiért mindenki egyért" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem műanyag tokban (42,5mm) + DN "SANCTUS CHRISTOPHORUS" egyoldalas Br emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1992. 1942-1992 / A kosárlabdasportért 50. Br emlékérem (89mm) T:2
30584.

1992. "1942-1992 / A kosárlabdasportért 50." Br emlékérem (89mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Végső hazatérésének emlékére 1993. szeptember 4. jelzett Ag emlékérem (32,58g/0.925/40mm) T:1
30585.

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Végső hazatérésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,58g/0.925/40mm) T:1

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1994. II. Alexij patriarcha magyarországi látogatása aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30586.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft