Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 32

Franciaroszág 1867. QUE LHOMME DONGNESÉPARE PAS GE QUE DIEU A UNI - S. MATHIEU CHAP XIX peremen jelzett, kétoldalas Ag házassági emlékérem, hátoldalon díszes monogram, peremen MARIE VARANNE EMILE MINO 20 JUILLET 1867 gravírozással. Szign.: Petit F. (14,05g/32mm) T:1-,2
31580.

Franciaroszág 1867. "QUE L'HOMME DONGNESÉPARE PAS GE QUE DIEU A UNI - S. MATHIEU CHAP XIX" peremen jelzett, kétoldalas Ag házassági emlékérem, hátoldalon díszes monogram, peremen "MARIE VARANNE EMILE MINO 20 JUILLET 1867" gravírozással. Szign.: Petit F. (14,05g/32mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Franciaország DN JE RENONCE A SATAN A SES POMPES ET A SES OEUVRES peremen jelzett, kétoldalas Ag bérmálkozási emlékérem (9,99g/29mm) T:2
31581.

Franciaország DN "JE RENONCE A SATAN A SES POMPES ET A SES OEUVRES" peremen jelzett, kétoldalas Ag bérmálkozási emlékérem (9,99g/29mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Franciaország DN MARIAGE CHRETIEN (Keresztény esküvő) peremen jelzett, kétoldalas Ag emlékérem (6,13g/24mm) T:2
31582.

Franciaország DN "MARIAGE CHRETIEN (Keresztény esküvő)" peremen jelzett, kétoldalas Ag emlékérem (6,13g/24mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
31583.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Nagy-Britannia 1890. Az Orphan Ház Vasárnapi Iskola alapításának 100. évfordulójára fém emlékérem MURDOCH & SON EDIN gyártói jelzéssel (45mm) T:2 ly. Great-Britain 1890. The Centenary of the Orphan House Sunday School 1890 / The Orphan House Newcatle on Tyne - Erected by John Wesley 1742 metal commemorative medallion with makers mark MURDOCH & SON EDIN(45mm) C:XF hole
31584.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Német Birodalom / Hesseni Nagyhercegség 1894. GROSHERZOG ERNST LUDWIG U. GROSHERZOGIN VICTORIA VON HESSEN / UNSEREM GROSHERZOGLICHEN PAARE EIN HERZLICHES WILKOMMEN IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 Al emlékérem, eredeti ZUR ERINNERUNG AN DEN EINZUG DES GROSSHERZOGLICHEN PAARS IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 karton tokban (10,80g/33,5mm) T:1,1- / German Empire / Grand Duchy of Hesse 1894. GROSHERZOG ERNST LUDWIG U. GROSHERZOGIN VICTORIA VON HESSEN / UNSEREM GROSHERZOGLICHEN PAARE EIN HERZLICHES WILKOMMEN IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 Al commemorative medallion in original ZUR ERINNERUNG AN DEN EINZUG DES GROSSHERZOGLICHEN PAARS IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 cardboard case (10,80g/33,5mm) C:UNC,AU
31585.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Német Birodalom ~1904. Franz Lenbach Br emlékérem. Szign.: Hermann Hahn (70mm) T:2 kis patina  Germany ~1904. Franz Lenbach Br commemorative medallion. FRANZ LENBACH / IGNIS DE COELO Sign.: Hermann Hahn (70mm) C:XF small patina
31586.

Német Birodalom ~1904. "Franz Lenbach" Br emlékérem. Szign.: Hermann Hahn (70mm) T:2 kis patina Germany ~1904. "Franz Lenbach" Br commemorative medallion. "FRANZ LENBACH / IGNIS DE COELO" Sign.: Hermann Hahn (70mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Németország/Ausztria(?) 1947. PROSIT / ICH BRING DIR GLÜCK IM NEUEN JAHR ezüstözött Zn újévi szerencse zseton (23mm) T:2
31587.

Németország/Ausztria(?) 1947. "PROSIT / ICH BRING DIR GLÜCK IM NEUEN JAHR" ezüstözött Zn újévi szerencse zseton (23mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
31588.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német Szövetségi Köztársaság 1967. GEDENKSTATTE DER SIEBENBÜRGER SACHSEN - DINKELSBÜHL / DEINER SPRACHE DEINER SITTE DEINEN TOTEN BLEIBE TREU kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-
31589.

Német Szövetségi Köztársaság 1967. "GEDENKSTATTE DER SIEBENBÜRGER SACHSEN - DINKELSBÜHL / DEINER SPRACHE DEINER SITTE DEINEN TOTEN BLEIBE TREU" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország 1978. Jakob Andreä teológia professzor kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (16,75g/34mm) T:1- (eredetileg PP) patina Germany 1978. Jakob Andreä - 1528-1590 / Dem Vater der Konkordienformel - In Memoriam - Zum 450. Geburtstag - 1978 - 1528 Geboren in Waiblingen - Professor der Theologie, Kanzier der Universität Tübingen unmarked Ag medallion (16,75g/34mm) C:AU (originally PP) patina
31590.

Németország 1978. "Jakob Andreä teológia professzor" kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (16,75g/34mm) T:1- (eredetileg PP) patina Germany 1978. "Jakob Andreä - 1528-1590 / Dem Vater der Konkordienformel - In Memoriam - Zum 450. Geburtstag - 1978 - 1528 Geboren in Waiblingen - Professor der Theologie, Kanzier der Universität Tübingen" unmarked Ag medallion (16,75g/34mm) C:AU (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Németország ~1990- 9db-os vegyes, ezüstözött és egy darab aranyozott emlékérem tétel T:,1,1- (közte eredetileg PP)
31591.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft