Fotó

Tételek száma: 349

1980 Kádár János (1912-1989) politikust országgyűlési képviselőnek jelölik Angyalföldön, vintage sajtófotó, 16,5x14 cm
12724.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1940-43 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról: Somogyi Erzsi, Uray Tivadar, Lukács Margit, Tőkés Anna; hátoldalán feliratozott, datált és Wellesz Ella fotográfus bélyegzőjével  jelzett felvétel, egyik hullámos, másik sarkaiban törésnyomokkal, 16,5x11,5 és 18x11,5 cm közötti méretben
12725.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1960 Fidel Castro kubai miniszterelnököt nemzetközi Lenin békedíjjal tüntetik ki, vintage sajtófotó, 16,8x19,9 cm
12726.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1976 Kádár János és Biszku Béla koszorúzási ünnepségen a Hősök terén, vintage sajtófotó, 19,5x17,5 cm
12727.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1920 Beregi Oszkár (1876-1965) színész, kabinetfotó körbevágott kartonon. 19x11,5 cm
12728.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1985 Kádár János (1912-1989) politikus az MSZMP XIII. Kongresszusán, vintage sajtófotó, 16,5x16,7 cm
12729.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1979 Kádár János (1912-1989) politikus fogadta az ENSZ főtitkárát, Kurt Waldheimet, vintage sajtófotó, 16,6x24,5 cm
12730.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1986 Kádár János (1912-1989) politikus gyárlátogatáson, vintage sajtófotó, 15,3x19,5 cm
12731.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1968 Latinovits Zoltán (1931-1976) színművész a rádióstúdióban, a színpadon és a Tanulmány a nőkről c. filmben, 3 db vintage fotó, 20x24,1 cm és 10,4x14,4 cm között
12732.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1949 Rákosi Mátyás propaganda fal és egy eseményen való megjelenése, 2 db fotó (a kisebb vintage kópia, a sajtófotó későbbi nagyítás), 24x18 cm és 3,2x4,7 cm
12733.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5 színész, színpadi és filmfotó (Latinovits Zoltán, Domján Edit, Hupikék törpikék és a csodafurulya), 14,5×9,5 és 18×24 cm
12734.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1965 Bruno Kreisky osztrák külügyminiszter, későbbi kancellár magyar fogadáson egy beazonosítandó személlyel, hátoldalán feliratozott és Leo Rosenthal pecséttel jelzett vintage fotója, törésnyommal, 25x20 cm / Bruno Kreisky Austrian minister of foreign affairs, later chancellor, photo
12735.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft