Fotó

Tételek száma: 349

cca 1950 Színezett családi kép, vintage fotó, 24x18 cm
12953.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1900 FSC II CS labdarúgó csapat fotója, a hátoldalon felirattal: Túróczy József = alsó sor jobb első, fotó kartonon, kissé kopott kartonnal, a felületén karcolásokkal, 12,5x17,5 cm
12954.

cca 1900 'FSC II CS' labdarúgó csapat fotója, a hátoldalon felirattal: "Túróczy József = alsó sor jobb első, fotó kartonon, kissé kopott kartonnal, a felületén karcolásokkal, 12,5x17,5 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1860-1880 Vegyes fotó tétel, 5 db, 2 db paszpartuban, Pest, Prihoda&Anna Christ, Doctor és Kozmata, Simonyi, Arad, Auerbach Miksa, 5,5x9 cm és 10x6 cm közötti méretben
12955.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
1940 Repülőgép (?, VTOL?) vagy helikopter (?) mellette a büszke tervezőjével, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, F. Szantho Press Verlag, törésnyommal, kis szakadással, az egyik sarkán és szélén kis hiánnyal, 17x23 cm
12956.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1900 Lányok műtermi fotója, kartonra kasírozott fotó Kató József kolozsvári műterméből, 11×15,5 cm
12957.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900 Többméteres hóakadály a vasúti pályán, vintage fotó, 17x22,5 cm, karton 27x33,5 cm
12958.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1935 Színezett portré, vintage fotó, 24x18 cm
12959.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1900-1930 össz 10 db fotó kartonon, többségében műtermi portré, közte néhány iskolai osztálykép, többségében fényképész által aláírt vagy nevesített, részben pecséttel jelzett budapesti műtermekből: Dr. Gyulai Ferencz (aláírt), Pfeifer Fotószalon (aláírt), Schäffer Ármin (töréssel), Szerdahelyi, Pottok Sándor, Kossak József (aláírt). Többségében kopott, kartonok részben sérültek és hiányosak, 8x11 és 14,5x20 cm közötti méretben.
12960.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1908 Az Interparlamentáris Unió Berlini tanácskozásának résztvevői, rajta a magyar küldöttség tagjaival is. Nagy méretű tabló fotó, sérült kartonon. Fotó méret. 27x20 cm karton méret 39x35 cm
12961.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Vegyes fotó tétel, közte igazolványképek, családi fotók, katonaportrék, leporellófüzetek, stb., régiektől a modernekig, különböző méretben
12962.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Azonosítatlan játékfilm két tekercsben 16 mm -es film. két film dobozban
12963.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Üstökös. Művészi igényű fotó. 1/1-es nagyítás, paszpartuzva, igényes üvegezett keretben. Képméret: 45x30 cm, keret méret 65x51 cm
12964.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft